26.06.2019 11:57:35

Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı

GEÇİCİ KORUMA ALTINDAKİ SURİYELİLER VE TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN İSTİHDAM DESTEĞİ PROJESİ 

İşin Adı: Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı

İLGİ BEYANI TALEBİ

“Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi”, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir. Projenin amacı geçici koruma altındaki Suriyelilerin ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde artırmaktır.

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan İstanbul, Adana, Gaziantep ve Şanlıurfa illerinde proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet etmektedir.

Talep edilen bireysel danışmanlık hizmetine ilişkin iş tanımına aşağıdaki bağlantıdan ulaşılmaktadır.

Referans No:

Ek 1: Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı (4 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-21/02

(İstanbul, Adana Gaziantep ve Şanlıurfa illerinden her birinde 1 kişi olmak üzere toplamda 4 kişi)

 
SON BAŞVURU TARİHİ VE İLETİŞİM

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri (Temmuz 2016) (“Satın Alma Düzenlemeleri”)’nin Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.

Danışman Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında belirtilen Bireysel Danışmanların seçimi yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyona yönelik olarak hazırlanmış Türkçe özgeçmişlerin en geç 09/07/2019 tarihinde saat 24.00’e kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla veya elden ulaştırılması gerekmektedir. Lütfen başvuru belgelerinizde hangi ilde hangi pozisyona başvurduğunuzu belirtiniz.

 

TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

DIŞ İLİŞKİLER VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

(Başkanlık Bürosu)

Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye

proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr

+90 312 216 3927