20.10.2023 07:59:59

Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı (İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Danışmanlığı)

İlan Tarihleri: 20.10.2023 – 10.11.2023

İŞGÜCÜ PİYASASINA GEÇİŞİN DESTEKLENMESİ PROJESİ

İşin Adı: İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi Kapsamında İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Danışmanı (1 kişi) Hizmeti Alımı Duyurusu

İLGİ BEYANI TALEBİ

“İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Türk Kızılayı tarafından Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir. Projenin amacı geçici koruma altındaki Suriyelilerin ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde artırmaktır.”

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan ilgili Daire Başkanlığında proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet etmektedir.

Talep edilen bireysel danışmanlıklara ilişkin iş tanımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır.


Referans No: Ek-1: İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Danışmanı – FRIT2-ISKUR-
                      

SON BAŞVURU TARİHİ VE İLETİŞİM

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri’nin (Temmuz 2016) Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.

Danışman, Dünya Bankası’nın IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri’nde (Temmuz 2016) belirtilen Bireysel Danışmanların seçimi yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe veya İngilizce özgeçmişlerin en geç 10.11.2023 tarihi saat 24.00’e kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir. Hazırlanacak özgeçmiş Ek-2’de belirtilen formata uygun olmalıdır.

TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DIŞ İLİŞKİLER VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (Başkanlık Bürosu)

Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Kat:8 Yenimahalle-Ankara/Türkiye

proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr

+90 312 216 39 27