7.01.2021 22:17:19

Sözleşmeli Bilişim Personeli Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazananlar Hakkında Duyuru

Genel Müdürlüğümüz bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 (Dokuz) adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı ilanı sonucu başvuru evraklarını belirtilen sürede teslim edenlerden aranan şartları taşıyanların listesi 31.12.2020 tarihinde açıklanmıştır.

Yapılan duyuruda, başvuru yapıp aranan şartları taşımaması nedeniyle listede ismi olmayanların, varsa itirazlarını 06.01.2021 tarihi mesai bitimine (saat 17:30’)  kadar Genel Müdürlüğümüz Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına dilekçe ile başvuruda bulunmak suretiyle yapabilecekleri belirtilmiştir.  Süresi içerisinde yazılım geliştirme uzmanı olan 2 adayın Kurumumuza dilekçe ile  başvuru yapması sonucunda, adayların itirazları incelenmiş ve sınava katılmaya hak kazandıkları tespit edilmiş olup sınava katılmaya hak kazananlara ait kesin liste aşağıda belirtilmiştir.

Yazılı sınav 13.01.2021 tarihinde aşağıda belirtilen yer, tarih ve saatte yapılacaktır. Adayların aşağıda belirtilen adres, tarih ve saatte geçerli kimlik belgeleri ile hazır bulunmaları gerekmektedir. Sınav saatinden en az yarım saat önce belirtilen adreste bulunulacaktır.

Sınav Yeri :          

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü

Personel Dairesi Başkanlığı 

Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No:42

Yenimahalle /Ankara

Sınav Tarihi        : 13 Ocak 2021

Sınav Saati         : Kıdemli Yazılım Uzmanı                 09:30

                              Ağ Uzmanı                                           09:30                              

                              Yazılım Geliştirme Uzmanı              14:30    

Yazılı sınav sonuçları  ile sözlü sınavın yapılacağı tarih ve diğer bilgiler www.iskur.gov.tr adresinde duyurulacaktır. Ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

Bilişim personeli sınava girecekler listesi için tıklayınız.