26.04.2019 18:11:11

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Sözleşmeli İş Ve Meslek Danışmanı (İMD) Alımı Sonuçlarına İlişkin Duyuru.

  1. 21 Haziran 2018 tarihinde Kurumumuz internet sitesinde yayınlanan sözleşmeli İş ve Meslek Danışmanı (İMD) alım ilanına bağlı olarak başvurular alınarak 25-28/09/2018 tarihlerinde sözlü sınav yapılmış ve sonuçlar aşağıda belirtilen linkten ulaşılmak üzere açıklanmıştır.
  2. Adaylar,  sözlü sınav sonuçlarına ilişkin varsa itirazlarını, gerekçelerini bildiren bir dilekçe ile 5 iş günü içinde (06.05.2019 tarihi mesai bitimine kadar) yazılı olarak Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına yapacaktır.  Bu süre içinde yazılı olarak ulaşmayan veya T.C. kimlik numarası, adı, soyadı, imza ve adres bilgileri bulunmayan itiraz dilekçeleri ile e-mail veya faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

  3. Posta ile yapılacak itirazlarda, itiraz dilekçesinin en geç 06.05.2019 tarihi mesai saati bitimi 17:30’ a kadar Personel Dairesi Başkanlığına ulaşması gerekmektedir. Bu tarihten sonraki  başvurular dikkate alınmayacaktır.

  4. İtirazlardan sonra, nihai asıl ve yedek sonuçlar ile istenilen belgeler ve belge teslim yerleri Kurumumuz internet sitesinde ilan edilecektir.

  5. Sonuçlara ilişkin ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Sözlü Sınav Sonuçları        : Tıklayınız.
İtiraz Yeri Adresi              : Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü:
Emniyet Mh. Mevlana Bulv. No:42 Yenimahalle / ANKARA
Kurum İnternet Sayfası    : www.iskur.gov.tr